Slunce ve Lvu + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Toto je jedna z nejmocnějších polarit a může vést až k samotnému vrcholu. Svoji velkou vnitřní energii využíváte k určitému, dobře ovládanému záměru. Vášnivou povahu orientujete od osobních záležitostí směrem k ambicím velmi specifického druhu. Víte, co chcete, již brzy v životě, a dokážete se postarat o to, aby se vám nic a nikdo nepostavil do cesty. V lásce se můžete jevit vášniví a vřelí, ale je to pouze jeden z projevů vaší dynamičnosti a touhy ovládat všechny a všechno. Pokud, jak se zřídka stává, jste v některé snaze neúspěšní, projeví se mírný komplex méněcennosti - stejně jako při jakémkoli záchvatu frustrace nebo pocitu zmaru.

Jste tak trošku zkažené dítě, ani ne proto, že by vás hýčkali a rozmazlovali jiní, nýbrž proto, že kazíte sebe sama. Na ostatní totiž kladete náročné požadavky, a tím, že přísně dbáte, aby byly vyplněny, dosahujete úspěchu. Vaší silnou stránkou je promyšlený, nezvratný záměr, oplýváte energií potřebnou k jeho dosažení, a tyto vlastnosti vás dovedou tak daleko, jak jen si dokážete představit.

S určitými aspekty to bude velmi daleko; překonáte odpor a protivenství s jakousi žoviální bezohledností, kterou vám lidé nebudou zazlívat, protože v sobě máte autoritativní rys a lidé ho uznávají a respektují. Očekávají, že budete vynikat, a těší je, že vám mohou pomáhat, když potřebujete pomoc.

Toto je postavení člověka, který se sám vypracuje. Hrdost je vaší silnou stránkou a arogance vaší slabostí. Jistota je vaší oporou a nadměrná sebedůvěra vaším nepřítelem. Měli byste se snažit ovládat aroganci a respektovat práva druhých.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »