Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Kozorohu

Slunce v Blížencích + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Skrýváte velkou rozhodnost pod velmi žoviálním a zdánlivě klidným zevnějškem. Jste zdrojem překvapení pro přátele a známé, kteří si snad myslí, že vás mohou využívat. To se mýlí. Jste přívětiví, zdvořilí, společenští a štědří, ale využívat vás nemůže nikdo a váš obchodní úsudek je úžasně bystrý. Pravděpodobně se vám daří získávat to, co chcete, díky tomu, že lidi zastihnete nepřipravené, protože vesele hovoříte, výmluvně povídáte, zdánlivě se nesoustředíte na předmět jednání, a než se váš protějšek vzpamatuje, už souhlasí s něčím, co možná ani nechtěl.

Máte vytříbený smysl pro spravedlnost a navzdory zdánlivé nezávislosti a individuálnímu založení jste silně konvenční. Uzavíráte šikovné obchody, ale jste čestní a nesmírně poctiví. Jste velice ambiciózní, a když se usadíte v nějakém povolání, po počátečním rozvažování se dostanete daleko, protože vaši nervozitu a neklid dobře ovládáte. Vaše rozumové chápání záležitostí, včetně vlastní osoby, nahradí počáteční ryze osobní postoj a jistá rozumová objektivita dodá vašemu životu směr a sílu. Přestože jste dobrý člověk, máte v sobě jakýsi chlad, kdy můžete být tvrdí dokonce i v osobních záležitostech, přestože cit pro spravedlnost pravděpodobně zabrání jakékoli otevřené nevlídnosti. Jste velmi citliví a rovněž si uvědomujete citlivá místa druhých, přestože, když to vyhovuje vašim úmyslům, ignorujete je a dokážete být nevlídní a současně žasnout nad ohromením a dotčeností druhých.

Jste spíše analytičtí než tvůrčí a zřídkakdy se budete věnovat umění; odborná a obchodní dráha je pro vás nejlepší. Jste trochu sobečtí, zejména když se to týká vaší kariéry, a schopní nesmírné diplomacie, když se zdá, že je na místě. Nepovažujete přitom za dobrou politiku stavět lidi proti sobě, třeba i v bezvýznamných záležitostech. „Dobrá politika" je vaším neustálým cílem a díky svému obratnému myšlení, rozhodnutí uspět a schopnosti pečlivě si vybírat správnou cestu v lidských vztazích můžete vystoupit po žebříčku úspěšnosti dosti vysoko. Trochu více osobního citu, trochu více romantiky propůjčí vaší povaze vřelost a s určitými aspekty budete velmi neobvyklý člověk, rezervovaný, současně srdečný a citlivý - spravedlivý, spolehlivý a věrný přítel. Bez těchto kombinací jste trochu chladný, ale vaše objektivita je vaší silnou stránkou a pevným základem.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »