Slunce v Raku + Luna ve Střelci


Charakteristika

Váš idealismus nachází dobrý praktický výraz. Převedli jste ryze osobní ambice na velké symboly a stanovili sami sobě vysoký cíl, k němuž směřujete. Máte značný sklon k sentimentalitě. Jste jakýmsi vzývatelem hrdinů a obvykle si vyberete za ideál jedince, kterého se snažíte následovat a napodobovat. Věříte v konvenční ctnosti v osobním chování - to jest, věříte v ně u druhých lidí. Tam, kde jsou ve hře vaše vlastní city, si děláte, co chcete, a máte pocit, že vaše filozofie nějakým způsobem ospravedlňuje to, co by u druhého byla pouhá nestálost nebo smyslnost.

Máte široký rozhled a díky fantazii, představivosti a předvídavosti (které berou v úvahu povahu vašich partnerů) jste schopni si uspořádat život dlouho dopředu a držet se svého plánu. Toužíte po bohatství, nikoli po jistotě; po slávě, nikoli po popularitě; po zbožňování, nikoli po pouhé lásce. Polovičatost vám není vlastní a opovrhujete nízkými cíli, drobnými ideály a bezvýznamnými ambicemi. Země může být vaším domovem, ale nebe je vaším cílem. Jste filozofičtí, spekulativní, trochu mystičtí a pravděpodobně i přehnaně svědomití, věříte v nějakou teorii, víru nebo symbol, který podporuje vaše štěstí a váš úspěch.

V mezilidských vztazích jste vřelí, srdeční, citliví vůči potřebám druhých, bodří a zdvořilí. Máte naléhavý způsob řeči a lidé navzdory vaší diplomacii dobře vědí, jaké je vaše stanovisko. Přitahuje vás krása; ať jste muž či žena, je ve vás něco z básníka a estéta. Vaše filozofie a intelekt pronikají do věcí hlouběji než vaše city. Vyjadřujete se romanticky a sentimentálně, ale vaše vášnivost budí dojem, že je spíše produktem nějakého ideálu než vyjádřením spontánního pocitu. Jste velice citliví a snadno urážliví, ale rychle odpouštíte a nechováte v sobě zášť, pokud nemáte důvod k podezření z neupřímnosti, pak jste schopni dotyčnému přestat věřit navždy.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »