Slunce ve Štíru + Luna v Raku


Charakteristika

Jste přitažlivý člověk s nesmírnou sebedůvěrou a intuitivním chápáním světa i lidí. Příliš se neodchylujete ze své cesty kvůli druhým lidem, máte o sobě dobré mínění a necháváte své přátele, aby za vámi přišli sami. Pokud nepřijdou, je to také v pořádku. Vaše soběstačnost může vyústit až v nafoukanost, pokud si nedáte pozor. V názorech jste neústupní, jste schopni bránit svoji pozici i hádkou, i když pro vás logika není tak důležitá jako vítězství. Máte spletitý způsob myšlení, který může při diskusi dovádět vaše protivníky k zoufalství, především pokud jsou tak pošetilí, že si myslí, že vás mohou přivést k rozumu.

Vaše city jsou velmi silné, intuice bystrá a máte velkou úctu ke svým předtuchám. Jste nesmírně citliví a také dokážete působit na city druhého pohlaví. Zcela upoutáte své milence a vyžadujete, aby vás poslouchali na slovo. Váš způsob uvažování v této záležitosti je značně zabarven city a především žárlivostí; pocit nelibosti nebo dokonce nenávisti může pohltit veškeré ostatní city a naprosto udusit vaši lásku, pokud se domníváte, že si ten druhý dostatečně nevážil vaší náklonnosti. To jste pak schopni kolísat jako kyvadlo mezi citovými extrémy.

Jste podezíraví a kousaví, především pokud je ve hře nějaká osobní záležitost, a pronikáte do lidí, abyste se dostali k jejich soukromým životům - pokud vám k tomu dají sebemenší šanci; naopak zarytě mlčíte o svém soukromí a ryze osobní záležitosti z vás nikdo nedostane ani páčidlem.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »