Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Panně - Luna v Kozorohu

Slunce v Panně + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Jste velmi celistvá osobnost s dobrým myšlením, spíše kritickým než tvůrčím, a je pravděpodobné, že vstoupíte do života s jistým vlivem, autoritou i s materiálním zabezpečením. Váš smysl pro humor je podložen v zásadě vážným, dokonce nevrlým povahovým rysem. Uvědomujete si slabosti lidské povahy a toužíte se podílet na jejím intelektuálním zdokonalování. Materiální charitu přenecháte někomu jinému, zatímco vy budete kultivovat lidské duše, skutečně, vaše vášeň je orientovaná spíše na duši než na tělo. Úspěch se zřejmě dostaví, ať v obchodě nebo v odborných kruzích, spíše ale díky přesnosti, zdravému rozumu a oddanosti povinnostem než díky osobnímu šarmu.

Vaše přitažlivost se prosadí až v pozdějším věku, neboť v mládí vsadíte více na sílu, nevědomost, pevnou oddanost svému záměru a nenecháte se odradit nepříznivými okolnostmi. Později více rozvinete svůj šarm. Máte v sobě tichou přitažlivost, zdrženlivou i v okamžicích největší dychtivosti, máte také vytříbený vkus, který uplatníte v sociálních sférách. Upřímně a téměř neomaleně říkáte to, co si myslíte, když je dotčena nějaká idea, ale přitom jste nesmírně ohleduplní k citům druhých lidí. Proto nahrazujete to, co vám zdánlivě chybí, vřelostí, lidskostí, laskavostí a ustavičně si tím získáváte oblibu.

Jste stálí v lásce i v přátelství a těší vás zastávat nepopulární „stranu barikády", z níž se vám často podaří učinit stranu populární, protože jste nesmírně přesvědčiví a vaše řeč plyne tak hladce, že až zastírá zásadní hloubku obsahu. Jste výřečnější, než by se na základě vaší jinak rezervované povahy mohlo zdát, ale to je pouze součástí vaší rozumové jistoty a přesnosti, která vám dodává sebedůvěru, když se jedná o myšlenky.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »