Slunce ve Štíru + Luna ve Lvu


Charakteristika

Máte silnou, rozhodnou osobnost, pevné názory a city a značně stabilní záměry. Pokud sami sobě nedovolíte prožívat pouze citovou stránku své povahy - která je velmi silná -, jste schopni stát se člověkem se značným vlivem a významem. Nebezpečí vaší povahy tkví v citové oblasti, protože silným dojmem na vás působí romantické myšlenky a dokážete vynaložit veškerou energii na snění a přemýšlení o dalekých krajích a dávných dobách nebo o lásce v té či oné podobě. Vůči lásce jste trochu idealističtí, ale s realistickým přístupem k sexuálním záležitostem. Nejste žádný puritán, přestože věrnost nabízíte a na oplátku ji také očekáváte.

Máte velmi ucelenou životní filozofii, i když ne zcela realistickou; citová zklamání a frustrace vás totiž dovedly k ideálům, symbolům a filozofickým abstrakcím, které se praktičtějším lidem zdají vizionářské. Nicméně nacházíte značné uspokojení ve svých snech a jediné nebezpečí tkví v tom, aby vás zcela nepohltily. Málo lidí dokáže žít podle vysokých standardů, které jim stanovujete, a přestože vás ovládne láska, zlost, zášť, žárlivost nebo pomstychtivost, zachováváte si postoj, že jste ve skutečnosti idealista a že vaše momentální selhání ani nemáte na svědomí. To je v pořádku, pokud se tato selhání nestanou zvykem, ale v tom se musíte velice krotit. Můžete být realističtí; pokud si nedáte pozor, může se vás zmocnit smyslnost. Proti tomuto sklonu musíte bojovat, ať si ho uvědomujete nebo ne, protože jste si vybudovali celý komplikovaný systém ideálů.

Vaše velká přitažlivost, když působí bez osobních předsudků, z vás může učinit vůdce, protože dokážete přimět lidi, aby dělali, co chcete, a můžete nad nimi získat nesmírnou kontrolu, když se naučíte objektivitě a nenecháte se ovlivnit svými city.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »