Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Panně - Luna ve Vahách

Slunce v Panně + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste soběstační, intelektuálně založení, rozumní, snadno X se s vámi vychází, pravděpodobně je na vás příjemný pohled, ale budíte dojem jisté lhostejnosti. Jste vybíraví nejen v oblékání, ale i v lidech, a raději trávíte večer doma s dobrou knihou, než abyste někam šli jen proto, abyste tam byli. To pramení z toho, že jste schopni se o sebe postarat, a také proto, že jste trochu snobští, i když tichým a nenápadným způsobem. Dokážete si zorganizovat život s vyloučením těch lidí, kteří vás nudí, nebo o nichž jste přesvědčeni, že jsou na nižší společenské nebo intelektuální úrovni než vy. Pod rouškou tichých projevů chování se skrývá vaše silná rozhodnost dělat, co se vám zlíbí, ale stěžejním prvkem vaší víry je přitom filozofie „žít a nechat žít".

Jste moralista ve věcech vlastního života, ale zřídkakdy budete kritizovat druhé; uvědomujete si totiž, že lidé pravděpodobně nemají zájem o vaše názory, a tak je pro jistotu ani nevyjadřujete. Jste zdvořilí, se silným sociálním cítěním, co se týče konvencí, ale jste schopni vést i svůj ryze soukromý a možná i trochu utajený vlastní život, ovšem vždy v rámci dobrého vkusu a diskrétnosti. Bez náznaku cynismu věříte, že to, co děláte, je jen a pouze vaše věc, dokud si ji necháváte pro sebe. Bez podvodných triků tak jdete vytyčenou vlastní cestou, a to jednoduše díky tomu, že taktně chráníte své záležitosti před zveřejněním. Nemáte rádi spory a vyvíjíte krajně diplomatické úsilí, abyste se jim vyhnuli; v teorii i v praxi jste rození pacifisté.

Dokážete ocenit krásu v umění a v literatuře, jste velkým čtenářem a při některých aspektech máte pravděpodobně tvůrčí nadání. Jste tak soběstační, že pro vás není příliš důležitá záplava emocí a vášní. V důsledku toho lidé s tímto postavením často neuzavírají sňatek, i když příčinou není nedostatek příležitostí. Již v útlém věku vykročíte zvolenou cestou a neradi ji s přibývajícími roky měníte. Uzavřete proto sňatek už v mládí a vyhnete se nutnosti změn. Promýšlíte věci tak dobře a jste tak chápaví, tolerantní i racionální, že vás obvykle nezraní emoce a jste velmi příjemným společníkem, protože máte soucit s problémy druhých, ani ne tak díky vlastním zkušenostem, jako spíše díky intuitivní schopnosti vcítit se do duše jiných.

Váš život bude pravděpodobně chráněn před ekonomickými starostmi, a pokud máte tvůrčí nadání (viz výše), vaše intuitivní chápání dodá nesmírnou naléhavost tomu, co napíšete nebo namalujete. Máte univerzální přístup ke světu, který dodává působnost a důstojnost těm nejrealističtějším nebo nejfantastičtějším tématům, a ve všech životních situacích vám umožní filozofické pochopení problémů i lidí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »