Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Blížencích

Slunce v Blížencích + Luna v Blížencích


Charakteristika

Nervy jsou kámen úrazu a váš největší strašák, protože vámi ustavičné probíjí vysoké napětí, které neustále ovlivňuje vaši duševní i citovou vyrovnanost. Rychle vstupujete do milostných vztahů a rychle z nich odcházíte, a než uzavřete sňatek, budete určitě z vlastní zkušenosti dobře vědět, co vás čeká. Alespoň vám nikdo nemůže říct, že jste skočili po první šanci, kterou jste měli. Zřídkakdy přiznáte, že jste nestálí, protože pro všechny změny v milostném životě máte vždy věrohodné vysvětlení. Jaká je skutečná příčina, víte jen vy sami - pravděpodobně kritický postoj k druhým lidem, který vynáší na povrch jejich nedostatky, které ve vás vyvolávají rozčarování. Brzy vyčerpáte jejich možnosti a vaše různorodost je tak nekonečná, že zatímco oni se ještě snaží vás dohonit, už jste někde jinde nebo s někým jiným.

Máte rychlé myšlení, které neproniká příliš hluboko pod povrch věcí. Jste všestranný čtenář, i když snad nejste pilný student. Jste rovněž dobrý řečník -pohotový, rychlý, vtipný a chytrý - ale kromě spojení s výše uvedenými odstavci ze sebe pravděpodobně sypete slova příliš velkou rychlostí a objevuje se mezi nimi i řada klevet. Máte před sebou nesmírné intelektuální a umělecké možnosti, jakmile se naučíte koncentrovat, což je to hlavní, a pokud to dokážete využít, můžete být úspěšní v obchodě, protože jste velice přizpůsobiví.

Jste nezávislí, ale víte, jak ustoupit, když se naskytne vhodná příležitost; s určitými aspekty to z vás činí obdivuhodného politika, a pokud Mars přidá svůj oheň některým aspektem ke Slunci, Měsíci nebo Merkuru, budete bojovník, s nímž je třeba počítat.

Jste oblíbení, rádi cestujete a obklopujete se lidmi. Dokonce i cizí lidé jsou vám milejší než samota, protože nejste příliš soběstační a vyžadujete kolem sebe společnost. Jelikož máte hodně přátel a pravděpodobně i příbuzných, celkem snadno se vám to daří, ale musíte si dát pozor, aby vás lidé, večírky a schůzky nevyčerpávaly, přestože máte pocit, že se nemůžete cítit lépe. Potřebujete odpočinek, uvolnění, klid a měli byste si je dopřávat, i když toužíte být neustále v pohybu.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »