Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Kozorohu - Luna v Rybách

Slunce v Kozorohu + Luna v Rybách


Charakteristika

Intenzivně si uvědomujete svůj svět, především vážnost a smutky lidí. Téměř intuitivně jim vidíte do srdcí i do životů. Jste moralista a filantrop, uvažujete v rozměrech celé společnosti se skutečným osobním citem pro neprivilegované. Díky rozvoji této vlastnosti a díky soucitnému chápání můžete dojít daleko a dosáhnout značné úcty a lásky. Nemáte zájem o moc, nýbrž spíše o obyčejné věci, kterými můžete ostatním pomoci. Máte skutečně charitativního a objektivního ducha, který dává raději tajně. Vaše laskavost nikdy nebude vytrubována do světa - alespoň ne vámi.

Vaše uspokojení v životě je osobní, duchovní, niterné, máte totiž výrazný smysl pro duševní hodnoty a skutečná hodnota, skutečná osoba a skutečná myšlenka vás přitahuje více než povrchní chvála nebo lesk. To z vás pravděpodobně činí trochu osamělého člověka, ale také vám to může přinést vynikající úspěchy a osobní uspokojení ve společenských vědách, lékařství, ošetřovatelství, charitativní práci, policejní či detektivní práci nebo učitelství. Jste zanícený, pečlivý a chápavý student a můžete dojít daleko díky svému intelektuálnímu úsilí.

Skutečně milujete spravedlnost a rovnost v mezilidských vztazích a jste schopni nenechat se ovlivnit osobními úvahami. Vaše citlivost nezpůsobuje sebelítost, nýbrž se proměňuje v soucit s druhými a ve smysl pochopit je. Přejímáte zodpovědnost tak pohotově, že budete pravděpodobně využíváni, ale považujete za správné na sebe tuto zodpovědnost brát. Máte skutečný smysl pro noblesse oblige a budete se vždy pohybovat tam, kde můžete něco udělat pro někoho méně šťastného, než jste vy sami. Jenom si dejte pozor, aby vás tento sklon nepřiměl uzavřít sňatek jen za účelem převýchovy partnera! To nikdy nepřináší nic dobrého.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »