Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Raku - Luna ve Vodnáři

Slunce v Raku + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Dokážete přenášet znalost sebe sama na ty, kteří vás obklopují; ať se pohybujete v jakýchkoli kruzích, získáváte díky tomu značnou prestiž, protože jste chápaví, soucitní a uznalí. Máte značný objektivní nadhled, schopnost velkorysosti především ve společenských záležitostech. To, ve spojení s kritickým, vědeckým a přesným uvažováním, vám může získat téměř jakékoli uznání, o jaké byste stáli.

Nejlépe se vám bude dařit ve veřejném životě, který vás přivede před velké skupiny lidí. Váš nádherný hlas, přitažlivá osobnost a rychlé, přesné myšlení vám získá chválu v politice nebo na jevišti. Máte v sobě jistou netečnost, která, zatímco zdánlivě dlíte na vysokých a nádherných postech, může tento pocit přenést na druhé a vyvolat v nich pocit vlastní důležitosti. Máte trochu aristokratické chování, které je lichotivé, ale přitom se nepovyšujete. Zdá se, že pozvedáváte lidi na svou úroveň, spíše než abyste klesali na jejich, navzdory značné hrdosti a aroganci budíte dojem povýšenosti, aniž by se tím ostatní cítili poníženi.

Jste romantičtí a v osobních i veřejných záležitostech sklízíte úspěchy díky vřelosti a upřímnosti, které jsou základem vaší povahy; není zde nic z chladného oportunismu, přestože jste oportunisté, a víte, jak obrátit vše ve vlastní prospěch. Nebezpečí tohoto postavení tkví v tom, že vaše vřelost a všestrannost bude nacházet spíše senzační než konstruktivní projevy.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »