Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Býku - Luna ve Střelci

Slunce v Býku + Luna ve Střelci


Charakteristika

Máte vysoce vyvinutý společenský smysl. Máte rádi lidi, ale musí to být ti správní lidé. Raději zůstanete doma sami s dobrou knihou, než se nechat nudit hlupáky nebo se nechat obklopovat lidmi, které považujete za nezajímavé nebo deklasované. Dokážete vyjít se všemi vrstvami, protože víte, jak říkat správné věci ve správný čas, a tento takt v mezilidských vztazích velice přispívá k vašemu úspěchu, který bude často spojen s velkým množstvím lidí. Budete dobrý vedoucí pracovník, učitel nebo přednášející, vaše vyjadřovací schopnost je totiž bezprostřední, přímá a upřímnost a rozhodnost jsou značné.

Vaše nesmírně tvrdohlavá povaha se projevuje flexibilním způsobem a dokážete vemlouvavě hovořit, přitom neustoupit ze svého stanoviska a nakonec získat přesně to, co jste chtěli. Máte velmi vysoké etické normy a držíte se jich navzdory všemu. Zásadovost, vzhledem k vlastnímu chování i k abstraktní pravdě, z vás činí moralistu a pravděpodobně budete soudit své přátele a sousedy, přestože jim nikdy nedáte najevo, co si o nich myslíte. Zastáváte vlastní názory a vůči těm, kteří podle vašeho názoru překračují zákony správného chování nebo spravedlivého jednání, necítíte žádnou shovívavost.

Jste trochu klevetiví, máte rádi zajímavé historky a rádi je i vyprávíte. Jste rovněž dobrými posluchači, především pokud je příběh pro vás osobně zajímavý. Pravděpodobně se budete zabývat „hříchy" a odsuzovat strašné činy někoho druhého. Vy sami budete zřejmě kráčet po přímé a úzké cestě a bude to pro vás příjemné a snazší než drásavé vzrušení cestou rozkoše.

Měli byste rozvíjet přesnost myšlení a vyjadřování, protože máte silný sklon šířit tím či oním způsobem zajímavé historky. Tato schopnost vyprávět příběhy se může vyvinout v kreativní spisovatelskou schopnost, protože zde by se spojily umělecké a expresivní rysy vaší povahy. Ať skutečně tvoříte či nikoli, máte dobrý a stabilní vkus, milujete zářivé barvy a odvážné nové kombinace, které se vám daří umělecky ztvárňovat, možná v rozporu s běžnými pravidly o barvách a vzorech.

Jste ve všech směrech odvážní, a když dojde na zásadní záležitosti, řeknete - navzdory vrozenému taktu - své mínění bez obalu klidně i soudci. Budete obdivuhodně zastávat své stanovisko a řeknete jasnými slovy celému světu, jak se věci mají. Dokážete rozumně argumentovat a spravedlivě diskutovat. Pochopíte hledisko druhého člověka, logicky mu budete odpovídat bod po bodu, a přitom neztratíte ze zřetele vlastní hledisko. Vaše přitažlivost, smysl pro spravedlnost a představivost vás dovede k úspěchu jak v obchodě, tak v umění nebo svobodném povolání; to podle aspektů ke Slunci, Měsíci a Merkuru.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »