Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna v Blížencích

Slunce ve Vahách + Luna v Blížencích


Charakteristika

Vaše osobnost je přímo magická - výřečná, expresivní, hovorná, se schopností zaujmout posluchače. Žijete až na hranici svých možností, veškeré nadání a talent se záhy projeví a zdá se, že děláte všechno tak snadno, až se lidem zdá, že se pod povrchem vaší dovednosti cosi neuvěřitelně hlubokého skrývá. Dokážete říkat věci takovým způsobem, že svým významem přesahují myšlenky, které sdělujete. Obklopuje vás aureola univerzálnosti a společně se sebedůvěrou to působí na vaše okolí a lidé vás ochotně přejímají.

Jste značně romantičtí a sentimentální, a proto dokážete spíše silně zapůsobit na city než na rozum, přestože jistá intelektuálnost v chování a vzhledu budí dojem, že jste hlubokomyslní. Vždy potřebujete obecenstvo a máte pronikavý smysl vycítit to, co si publikum žádá, což se ve vás spojuje s touhou a schopností jim požadované nabídnout. V osobních vztazích se jevíte uvážliví a pozorní, protože dopředu vytušíte, co si váš protějšek přeje.

Jste pohybliví, všestranní, neklidní a vaše cesty, studia nebo vliv zahrnují širokou oblast. Budete pravděpodobně spíše mnohotvární, romantičtí a přitažliví než hlubokomyslní, nemáte totiž sklon nořit se příliš hluboko pod povrch věcí. Jste rychlí, a tím, že neustále přebíháte od jedné záležitosti ke druhé, budíte dojem, že hodně víte. Ve vzácných případech to z vás může vytvořit výjimečně chytrého studenta, ale ve většině případů nebudete vyvíjet příliš velké úsilí. Toužíte po uznání, ale dokážete se spokojit s uznáním v malém měřítku, protože vaše ambice nejsou příliš vysoké. Díky okolnostem bude vaše okouzlující osobnost pravděpodobně odměněna značným obdivem a světskými statky. Milujete krásné stránky života a obvykle se vám podaří některé z nich získat.

Máte sklony k sebelítosti a značné sebedramatizaci, také ke světobolu - romantickému pesimismu a smutku nad špatností světa, žalu a stísněnosti, přičemž ani vy sami nevíte, co je skutečné a co vymyšlené. Toto postavení inklinuje k možnosti dvou manželství a rozhodně to alespoň předznamenává značné množství romantických vztahů.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »