Slunce v Býku + Luna ve Štíru


Charakteristika

Máte silnou, impulzivní, vášnivou povahu. Víte, co chcete, a dokážete to získat po dobrém či po zlém. Jste svévolní, tvrdohlaví a nezávislí, obvykle se brzy v životě dostanete do víru dění a bude se vám dařit zdolávat veškeré nástrahy nebo rozbíjet okovy. Dokážete se vzepnout přímo na zadních, ukořistit sousto a v mžiku utéct, často aniž by si toho kdo všiml. Není snadné s vámi vyjít a kdokoli, kdo s vámi uzavře sňatek, bude mít práce až nad hlavu. Budete držet manžela/manželku pod zámkem (nebo byste to udělali, kdybyste mohli), zatímco vy budete putovat za novými světy a dobývat je; většinou s úspěchem.

Myslíte jednou částí mozku a cítíte druhou, a proto rozum nemá žádný vliv na vaše emoce v lásce, žárlivost nebo nenávist, všechno to vás může zaplavit natolik, že nebudete mít ani pomyšlení na nic jiného. Jelikož jste rozený dramatik, můžete dosáhnout úspěchů jako herec nebo řečník, protože váš šarm je bezprostřední, ale pokud si nedáte pozor, bude veškerý talent využit jen na jevišti jakéhosi malého světa, do něhož vejdete. Nejste kritičtí vůči svým divákům a stejné uspokojení vám přinese venkovské obecenstvo jako metropolitní scéna. To neznamená, že byste byli jen venkovským hercem, protože máte velké nadání, stačí, když rozvinete své ambice natolik, abyste svůj dar patřičně využili.

Přes touhu po osobním uznání nemáte ambice vybudovat si kariéru a musíte ustavičně překonávat napětí, které se vás snaží zavést zpět a přimět vás k odchodu a naprostému uvolnění. Zvláštní obrat způsobí, že se napětí změní v netečnost místo aktivity a při aspektu -Měsíc v kvadratuře nebo opozici se Saturnem budete mít sklony k použití umělých prostředků na uvolnění napětí a úniku. Alkohol, drogy a povzbuzující léky pro vás představují nebezpečí, držte se proto od nich co nejdál. Pomohou vám jenom zapomenout na to, co skutečně chcete, a na co se snažíte zapomenout, abyste o to nemuseli usilovat.)

Máte mimořádné duševní nadání - chápete věci téměř bez sebemenšího úsilí - a rozsah vašich intelektuálních úspěchů je omezován pouze vaší pílí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »