Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Panně

Slunce v Blížencích + Luna v Panně


Charakteristika

Jste náladoví a temperamentní. Pod bujným a veselým zevnějškem skrýváte spoustu trápení a možná se považujete za jakousi pagliacciovskou osobu - směj se, paňáco, směj se - úsměvem, který skrývá zlomené srdce. Je zde značná „sebedramatizace", se sklonem k pocitu, že vás nikdo nechápe nebo nedoceňuje. Váš romantismus je značně zbarven vzýváním rozumu a vaším stálým cílem je duševní spřízněnost - s tím si protiřečí tendence považovat se za intelektuálně povýšené nad okolím, partnerem, manželem nebo manželkou. To je součástí vašeho sklonu k nespokojenosti, protože z nějakého důvodu je tráva na druhé straně plotu vždycky zelenější.

Těžko se na delší dobu usazujete, a to jak v intelektuálních záležitostech, tak v povolání způsobuje, že přebíháte od jedné věci ke druhé, přičemž pro to vždycky najdete dobrý důvod, ale současně se ničím nezabýváte hlouběji. Jen s obtížemi dovádíte práci do konce, brzy vás unaví i věci, které jste začali s velkým nadšením; stejně tak jste schopni opouštět i lidi, které jste kdysi měli velmi rádi. Může se objevit zvýšená nervozita, která narůstá až v neurózu a téměř fyzickou neschopnost vydržet u něčeho nebo u někoho; a i když vytrváte, jste nešťastní kvůli hloubavosti, která ještě zhoršuje vaše problémy, skutečné nebo ty smyšlené.

Přestože toto postavení dodává tvůrčí nadání nebo spíše touhu být umělcem či spisovatelem, zřídkakdy poskytuje schopnost soustředění potřebnou pro úspěch v těchto oblastech. Hnací síla je méně kreativní než obdiv k intelektuálům a touha patřit k nim. Proto jste pravděpodobně spíše napodobitelem než originálním tvůrcem a berete příliš vážně a příliš absolutně příkaz Roberta Louise Stevensona „pečlivě napodobovat".

Nejúspěšnější jste v obchodě, pokud se v něm dokážete přimět k vytrvalosti, protože jste rychlí, přizpůsobiví a při konstruktivním využívání těchto vlastností můžete být přínosem v libovolném vedoucím postavení. Aby se projevila tvůrčí hnací síla, je třeba mít určité aspekty planet a pro úspěch, který by stál za řeč, bude pravděpodobně zapotřebí nejen to. Nejprve hledejte zklidnění - schopnost uvolnit se, pocítit štěstí ve světě takovém, jaký je - a potom záměr a jeho vytrvalé uskutečňování, pak se vaše duševní schopnosti a obchodní smysl projeví a uplatní.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »