Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Lvu - Luna ve Vodnáři

Slunce ve Lvu + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Vaší silnou stránkou je tvůrčí fantazie - to, co si představujete v abstrakci, dokážete prakticky uskutečnit, ať v umění, literatuře, nebo manuální tvorbě, protože toto je všestranné postavení s nádechem inspirace. Jste romantičtí, idealističtí a tolerantní. Jste věrní v lásce a věrní svým ideálům. V nejvyšším stadiu vývoje z vás tato kombinace učiní myšlenkového vůdce. U méně vytříbených povah bude tato kombinace vyjadřovat všestrannost osobnějším způsobem: nespolehlivost citů, nestálost v lásce a sklon přebíhat od jednoho milence ke druhému z pouhého neklidu a rozmaru. Ale v podstatě jste vážní a po nestálém mládí se pravděpodobně usadíte s dobrým manželem a překvapíte tím přátele i sousedy. Máte vynalézavou a poetickou povahu, jste dostatečně vášniví ve jménu uskutečňování svých snů.

S u rčitými aspekty výrazný tvůrčí talent, který může dosahovat až geniality. S Venuší v Rybách utrpení v důsledku příliš štědrých citů a jejich zneužívání.

Velmi toužíte stát se nějakým způsobem zosobněnou mocí, kterou lidé pocítí - je to jakýsi pronikavý sociální smysl, a pravděpodobně budete vlivní v jakékoliv oblasti života, v níž se budete pohybovat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »