Slunce v Raku + Luna v Beranu


Charakteristika

Existuje jen málo věcí, jichž byste nebyli intelektuálně schopni, protože máte rychlou mysl a pozoruhodnou paměť. Jste citliví, intuitivní, chápaví vůči pocitům druhých lidí a uznalí, protože víte, kolik znamená uznání pro vás. Váš postoj k životu je vyjádřený heslem „Nečiň druhým, co nechceš, aby oni činili tobě", díky tomu jste oblíbení a vážení. Máte jasný pocit vlastní ceny a jste rozhodnuti dát ji najevo ostatním. Pravděpodobně budete mít úspěchy v umění. V obchodě jste velmi oblíbení, zdvořilí a přívětiví, ale nemáte obchodní smysl, který je nutný k maximálním úspěchům.

Lidé, myšlenky a tvorba pro vás znamenají víc než peníze, proto se vám bude dařit v humanitních vědách jako v lékařství, právu, sociologii nebo v tvůrčím umění. Jste oddáni svému domovu a v horoskopu muže i ženy to naznačuje dobrého manžela/manželku a značnou spokojenost v manželství díky vzájemné úctě a oddanosti. Jste trochu romantičtí, spíše něžní než vášniví, ale zároveň jste schopní značné žárlivosti; s příčinou i bez ní. Jste totiž citliví a podezíraví a nedokážete snést představu, že by vás někdo klamal. To je nepříjemné pro lidi, kteří vás chtějí o něco připravit, protože jste rozeným detektivem, především když se vám zdá, že vám osobně chce někdo něco nabulíkovat. Budete dotírat na svého partnera otázkami, co se dělo na večírku, ale vůbec byste se ani nenamáhali zatknout „Veřejného Nepřítele Číslo Jedna", kdyby se objevil u vašich dveří.

Jste společenští a máte rádi večírky, shromáždění a skupiny lidí. Rádi rovněž býváte středem pozornosti a chováte se tak, že se to ostatním také líbí; jste dosti citliví vůči druhým lidem, abyste věděli, kdy vás mají dost, a pravděpodobně se nebudete vnucovat přespříliš.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »