Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna v Býku

Slunce ve Vodnáři + Luna v Býku


Charakteristika

Máte vhodnou kombinaci citové a rozumové složky své povahy - efektivní myšlení, rozhodnost, rozumné a logické uvažování. Máte všechny vlastnosti potřebné k tomu, abyste byli dobrým vedoucím pracovníkem - snad právě kromě touhy stát se šéfem - pokud není kombinace s určitými aspekty, nemáte zájem ovládat jiné. Jste spíše hnáni touhou po osobním rozvoji a nebažíte tolik po veřejném uznání. Postrádáte panovačného nebo misionářského ducha, chcete „žít a nechat žít". To vám dodává jistou lhostejnost, která může být prezentována jako snobství. Nehodnotíte lidi podle jejich bohatství a postavení, nýbrž podle toho, zda vás zajímají nebo ne. Pokud vás nezajímají, prostě se o ně nestaráte.

Jste romantik, ale s vaší romantikou se pojí hluboký smysl pro věrnost a závislost. Věrnost vás ovládá tam, kde by vás neovládly konvence, protože konvencemi teoreticky pohrdáte, i když v praxi zřídkakdy uděláte něco, čím byste je porušili, pokud není kombinace s aspekty, kdy ve vás prohřešky vyvolají vědomí chyby nebo pocit hříchu! Milujete mír, harmonii a budete využívat veškerý vrozený takt a laskavost, abyste se vyhnuli sporům. V soukromém životě jste schopni dosáhnout míru se ctí, to jest, že klidným způsobem obvykle získáte to, co chcete, a přimějete druhé, aby se jim to líbilo. V útlém mládí se to stupňuje až k tvrdohlavosti, ale s přibývající zralostí se to vyvine v pevný postoj. Jste ochotni počkat si na výsledky a uvědomujete si marnost vynucených záležitostí.

Společensky jste laskaví a soucitní, ale kvůli druhým se neodkloníte ze své cesty. Přátelé vás přímo vyhledávají. Máte zájem o umění, ale bez kombinace s určitými aspekty nejste tvůrčí typ. Pravděpodobně se budete scházet s umělci a nějakým způsobem budete mít profesionální spojení s uměním, možná jako vedoucí nebo ředitel institucí a podobně, a tam vaše vůdčí schopnosti najdou přiměřenou možnost se projevit.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »