Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna v Rybách

Slunce ve Střelci + Luna v Rybách


Charakteristika

Jste rozený filozof. Ať kráčíte v životě kamkoli, zastáváte širokou obecnou ideu. Vedete vlastní vnitřní život, plný idejí a ideálů, které se možná neprojeví ve světle událostí, ale díky němuž chápete skutečnosti. Vaše myšlení je praktické, myslíte a žijete podle plánu trochu odtrženého od života, přestože máte štěstí, a proto jste chráněni před nouzí, jelikož nemáte příliš valný zájem o materiální věci. Jste skutečný misionář s hloubavým smyslem pro touhy lidí po vznešenějším myšlení, vznešenějších citech a lepší kultuře, náboženství a filozofii. Pokud se nacházíte v uměleckém povolání - pravděpodobně nebudete pracovat v obchodě -, nejste povzbuzováni ani tak postojem umění pro umění jako spíše uměním kvůli blahu lidstva.

Uvědomujete si vlastní hodnotu, nicméně máte skutečně skromného ducha, což si můžete dovolit, protože cítíte svou spřízněnost se silami většími než je lidstvo samo. Máte v sobě něco z mystika a vaše chápání univerzálních pravd je pozoruhodné. Myslíte důkladně, obsáhle, intuitivně a jste schopni zvládat spíše zobecňování než detaily.

Musíte pěstovat schopnost soustředění. Emocionálně jste citliví, romantičtí a mohou vás využívat lidé, kteří působí na váš obecně soucitný postoj a těží z něj. Dokážete odpouštět, nechováte trvalou zášť, jste proti nečestnosti, zlé vůli, žárlivosti nebo pomstychtivosti. Navzdory touze změnit svět, v němž žijete, jste skutečně tolerantní k jeho slabostem. Vše chápete a vše odpouštíte, nejste přísný soudce ani anděl pomsty, nýbrž spíše uzdravující lékař duše, dychtivý sloužit a obvykle schopný nalézat rozsáhlou oblast pro své charitativní záměry.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »