Slunce v Raku + Luna v Rybách


Charakteristika

Jste jako plachetnice. Plujete s větrem a mořskými proudy, střídáte kotviště, měníte výstroj a řídíte se povětrnostními podmínkami. To vám pomáhá kupředu jak na širém moři, tak v životě. Jste diplomat a nebudete se pohybovat tam, kde zuří bitva, nýbrž tam, kde jsou nejbezpečnější zákopy. Jste horlivým zastáncem stávajícího stavu a zřídkakdy budete na nesprávné straně znepřátelených táborů. Jste tak příjemní, tak milí, tak vlídní, že lze těžko poznat, jaké je vlastně vaše stanovisko, nebo jak dlouho je budete zastávat. Ale váš praktický smysl je tak intenzivní, že kdokoli, kdo vás následuje, se pravděpodobně dostane v závodě spolu s vámi daleko dopředu.

Jste podezíraví vůči druhým a nevěnujete příliš mnoha lidem svou důvěru, neposkytujete důvěrné tipy o závodech, ale sami se řídíte svými předtuchami, které vám přinášejí prospěch. Jste schopni odhadnout šéfa a říci „ano", než se stihne obrátit, díky tomu, že dokážete předvídat přání jiných, si získáváte oblíbenost a děláte pokroky. Jste bystrý obchodník, dovedete uzavírat obtížné smlouvy, rozumíte všem mechanismům, které přinášejí zisky, jelikož nemáte zvláštní cit pro práva druhých, můžete být dosti cenným odborníkem na posuzování výkonnosti. Jste defenzivní a opatrní, přestože uvažujete ve velkých finančních rozměrech, chcete dosáhnout těchto výšin s pomocí drobného střádání a uvážlivého počínání; málokdy proto budete mít nedostatek.

Můžete si získat širokou oblibu ve skupinách lidí, přestože v osobním styku jste trochu podezíraví a přes skutečnou touhu po lásce a náklonnosti si zachováváte povznesenost; ze strachu ze zklamání nebo z využívání. Když to překonáte, nebo když se někomu podaří získat si vaši důvěru, jste nesmírně láskyplní, ale vždycky si přitom musíte dávat pozor, aby se neprojevila vaše podezíravost a aby nezasáhla rušivě do opravdové lásky. Učte se být trochu méně tajnůstkářští, trochu otevřenější, trochu méně mazaní; v osobních i veřejných záležitostech. Nechtě se občas oklamat: prospěje to vaší duši.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »