Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Rybách - Luna ve Štíru

Slunce v Rybách + Luna ve Štíru


Charakteristika

Jste bystrý člověk, vnímavý, intuitivní, s myšlením rychlým jako břitva. Máte schopnost sdružovat věci v podivuhodné a neobvyklé kombinace. Máte mimořádný smysl pro humor a snadno odhalíte u jiných - i u sebe -výstřednost, humornost, směšnost i patetičnost. Přestože jste v zásadě vážní, máte jakýsi zvrácený návyk filozofického smíchu. I když se zdá, že ze sebe děláte šaška, je ve vaší směšnosti vážný podtext. Dosti hloubáte a jste schopni upadat do hluboké sklíčenosti a deprese. Vedete vlastní soukromý život, který není vždy šťastný, protože když nepřemýšlíte o utrpení světa, myslíte na své vlastní soužení.

Máte živou představivost, a pokud nebudete opatrní, můžete uvěřit věcem, které se nezakládají na pravdě. Máte zvláštní sklony k pověrčivosti a velice pravděpodobně věříte snům a považujete se trochu za biblického Josefa, co se výkladu snů týče. Máte trochu morbidní zájem o smrt, osud mrtvých a o svůj vlastní osud. Věříte v posmrtný život a možná si myslíte, že máte důvod věřit, že je to tak.

Jste dobrý obchodník, pokud se pustíte do obchodování, ale vaše největší nadání je umělecké nebo hudební, protože potřebujete prostor pro sebevyjádření. V milostných záležitostech jste citliví a dokážete působit na city, máte značný vliv na příslušníky druhého pohlaví a odměňujete jejich lásku tím, že jim dáváte lásku svou. Toto není postavení, které zaručuje v lásce věrnost, spíše předznamenává pestrost.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »