Slunce v Rybách + Luna v Býku


Charakteristika

Jste nesmírně společenští s notnou dávkou taktu. Jste té měř nadměrně citliví, ale vyrovnáváte to stejně niterným smyslem pro city a touhy druhých, které za žádnou cenu nechcete ranit. Proto je velmi snadné s vámi vyjít, jste přizpůsobiví a příjemní - pokud se vám nikdo nepostaví na odpor, to pak dokážete být velmi tvrdohlaví. Nenecháte se využívat a stejnou nelibost pociťujete k využívání druhých. Máte sklony k jisté formálnosti ve společenských záležitostech a pravděpodobně se snažíte mít v rovnováze Má dáti - dal, a to tak, aby nikdo nikomu nic nedlužil. Jste umělecky založení buď v tvůrčí, nebo hodnotící oblasti, a přestože máte vrozený smysl pro obchod, budete se obvykle pohybovat spíše v uměleckých sférách. Lékařství, kněžství, literatura, zpěv, hudba -to vás zajímá více než konkurenční machinace. Boj o existenci pro vás pravděpodobně bude snadný, protože toto je šťastné postavení a díky zděděnému finančnímu zabezpečení nebo snadnému získávání peněz o vás bude v ekonomickém ohledu většinou dobře postaráno.

Jste obzvlášť citliví vůči hudbě a pravděpodobně dobře hrajete nebo zpíváte, v každém případě se budete nacházet mezi mecenáši oper nebo koncertů. Jen zřídka budete dělat něco netaktního nebo nevychovaného nebo říkat nesprávné věci. Hovoříte velmi lichotivě, umíte takříkajíc vymámit na jalové krávě tele a milujete lichotky. Máte značnou sebeúctu a rádi vidíte, když si vás druzí lidé váží. To proto, že navzdory veškeré zdánlivé duševní rovnováze a společenskému postavení jste ve skutečnosti dosti nejistí, a proto o sobě rádi slýcháte pěkné věci, na něž reagujete upřímnou vděčností.

Jste věrným přítelem a rovněž chcete být obklopeni věrnými přáteli. V lásce jste oddaní, přestože vaše vysoce citlivá povaha může působit jisté potíže v citových záležitostech. Můžete být ovládáni láskou, ale nikoli hněvem nebo jakoukoli disciplínou, protože se okamžitě dáte na útěk, jakmile máte pocit, že se vás někdo snaží ovládat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »