Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna v Panně

Slunce ve Vodnáři + Luna v Panně


Charakteristika

Duševní síly a schopnost udržovat odstup od osobních úvah jsou vašimi největšími klady. Dokážete logicky dedukovat na základě podrobné, tvrdé, kritické analýzy a díky schopnosti nevměšovat do běžných situací city dosahujete neobvykle rozumného úsudku. Pokud jste získali dobré vzdělání, dojdete daleko v intelektuální, tvůrčí nebo odborné kariéře. Dovedete se vyjadřovat a jste výmluvní slovem i písmem. Umíte správně uvažovat na základě minimálního množství důkazů a díky rozumové citlivosti dovedete dodat i tomu nejhoršímu lepší zdání. Jste tvrdý protivník v hádkách nebo debatách, a dokonce i v osobních záležitostech dokážete uplatnit rozum a schopnost pádně argumentovat.

Věříte v sílu mluveného a psaného slova, a to pravděpodobně způsobí výstřednosti ve vašem citovém životě. Dokážete si vymyslet důvody a výmluvy pro svou náklonnost a city a očekáváte, že druzí udělají totéž. Neumíte příliš dobře prohrávat, ať v rozumových či citových záležitostech, a urazíte se, pokud s vámi lidé nesouhlasí, nebo pokud vaše přesvědčivost selže. Vaše city jsou tak spjaté s myšlenkovými procesy, že si myslíte, že ti, kteří vás milují, by s vámi měli souhlasit, a ti, kteří s vámi souhlasí, vás musí milovat. Jelikož ostatní tento postoj nechápou, budete se pravděpodobně cítit dosti osamělí. Toto postavení doprovází značná sebelítost. Berete se vážně a cítíte se zarmouceni, pokud druzí nedělají totéž.

Zvláštní odstup v záležitostech citů a lásky vám přináší zklamání, protože cítíte touhu po společnosti, což ale nedáváte najevo přímo. Jste citliví a jasně si uvědomujete překážky; někdy si je dokonce představujete i tam, kde ve skutečnosti nejsou. Jste hrdí, a proto budíte dojem soběstačnosti, ale ve skutečnosti takoví vůbec nejste.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »