Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna v Panně

Slunce ve Střelci + Luna v Panně


Charakteristika

Toto je kombinace pro rozumové schopnosti, schopnost uplatňovat zobecnění na detaily a spatřovat detaily ve vztahu k širším souvislostem. Proto jste myslitel a máte sklon k filozofické praktičnosti. Jste realističtí, aniž byste byli otrlí; romantičtí, aniž byste byli nepraktičtí. Nejlépe se vám bude dařit v intelektuálním nebo tvůrčím povolání, kde se kombinace zmíněných vlastností dá nejlépe využít - v právech, náboženství, lékařství, literatuře nebo hudbě. V obchodě, i když pro něj máte nadání, byste se cítili omezováni.

Jste na straně utlačovaných, ochotní pustit se do křížku za zásadu, kterou chápete tak dobře a podrobně, že jste schopni přimět své posluchače, aby s vámi souhlasili. Proto jste dobrý právník a proto ve společenském životě ovlivňujete myšlení svého okolí. Nikdy na vás není nic malicherného nebo malého, a přestože jste velmi srdeční, dodáváte svým slovům důraz tím, že dokážete dodat idejím na objektivitě. Jste rozený diplomat schopný získat lidi na svou stranu díky svému chování a vyjadřování. Máte to, čemu se říká šarm, a to jeho intuitivní a klidný typ, který je nejpřitažlivější.

S určitými aspekty se může objevit umělecké nadání nebo kritické a vědecké myšlení. Na kritičnost si raději dávejte pozor vždy, protože máte sklon k puritánství a upjatosti, přestože vaše tolerantní chápání lidí by mělo tomuto nešťastnému výsledku zabránit. Dejte si rovněž pozor na náznak komplexu méněcennosti. Rozvíjejte svůj smysl pro detaily, učte se setrvat u jedné věci, dívejte se pozorně kolem sebe a můžete doufat, že díky intelektuálním záměrům dojdete daleko.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »