Slunce ve Lvu + Luna v Raku


Charakteristika

Jste celistvá osobnost s instinktivní znalostí, jak zúročit to nejlepší, co je ve vás. Jste progresivní, citliví a máte zdravý rozum, takže vaše organizační a vůdčí schopnosti nebo tvůrčí talent nacházejí praktické využití. Jste oddaní svému domovu a jste pohostinní i otevření s vřelým porozuměním pro obtíže druhých. Zřejmý smysl pro humor chrání váš cit pro dramatičnost před biocentrismem, znáte svoji vlastní hodnotu tak dobře, že ji považujete za hotovou věc, a kromě případů praktického využití neztrácíte čas zbytečnou snahou zapůsobit na své okolí.

Jste realista, a ať pracujete v umělecké, odborné, nebo obchodní oblasti, stojíte nohama pevně na zemi. Vaše myšlenky pracují pro vás a v reálném světě. Bystrý smysl pro životní hodnoty vám dodává mimořádnou přitažlivost, protože kombinujete rozumový přístup se sentimentálním a vášnivým nádechem, což je velmi cenné. Romantika, cit a láska jsou pro vás velmi důležité, a dokud nenajdete někoho, koho byste mohli zahrnout štědrými city, které chcete dávat, nebudete šťastní. Ženy s tímto aspektem mají obvykle spoustu dětí a nadmíru je milují, zatímco muži mají výrazný ochranný instinkt a jsou nesmírně oddaní svým rodinám.

Jste schopni dosáhnout širokého uznání za své osobní nadání a talent, protože dokážete rychle zaujmout fantazii publika. Jste jedním z nich, ať jste jakkoliv aristokratičtí. Poctivost je hlavním rysem vašeho života; vše, co děláte, nese punc charakteru, vytrvalosti a cti, a ať se proslavíte, nebo zůstanete neznámí, nebudou tyto vlastnosti nikdy nikým zpochybňovány.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »