Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna ve Vahách

Slunce ve Vodnáři + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste velmi společenští, krajně romantičtí a prožijete střídavé štěstí v lásce. Pociťujete časté rozčarování kvůli dvojakosti, nevěře, nedostatku víry a nevypočitatelnosti těch, které milujete. Jste schopni nabídnout své srdce těm nejfantastičtějším lidem na světě, abyste zanedlouho byli překvapeni, že ho upustí do kaluže nezájmu. Na druhé straně, nemůžete se jim až tolik divit, protože jste vlastně nepostižitelní, máte rádi to, co máte rádi, ale brzy se toho nabažíte. Hýčkáte si iluzi, že jste ztělesněná věrnost, ale v mžiku dokážete najít pádný důvod k nevěře. Dokážete velmi dobře pochopit sentimentalitu Ernesta Dowsona v Non Sum Qualis Eram: „Byl jsem ti věrný, Cyrano! Svým způsobem."

Váš způsob uvažování může být skutečně zvláštní, ale přitom oplýváte značným šarmem, přitažlivostí, upřímností, máte výraznou osobnost, a až se vám podaří ustálit citový život - manželství je pro vás skutečnou potřebou -, budete nesmírně okouzlující, konstruktivní bytostí. Chápete své okolí, a jelikož dobře znáte slabosti lidstva, jste tolerantní a soucitní - jste skutečný důvěrník. Největších úspěchů dosáhnete v některé umělecké sféře, kde budete moci plně projevit svůj idealismus a výmluvnost, nebo v obchodě, protože jste dobrý prodavač, přesvědčivý a vynalézavý, aniž byste ale někomu něco vnucoval. Víte, jak prodat své zboží i sebe. Nejste vytrvalí, a pokud něco nemůžete uskutečnit najednou, pravděpodobně ztratíte zájem - pokud není kombinace určitých aspektů, kdy dokážete vytrvat přes všechna protivenství.

Vývoj estetické stránky vaší povahy, ať na kritické, hodnotící nebo tvůrčí úrovni, vám velice pomůže stabilizovat vaše záměry a poskytnout vám odpovídající cíl, který se slučuje s vašimi idealistickými sklony.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »