Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna v Beranu

Slunce ve Vahách + Luna v Beranu


Charakteristika

Pravděpodobně se jevíte podstatně odvážnější a agresivnější, než ve skutečnosti jste, protože jste v podstatě mírumilovný člověk, který chce být především ponechán na pokoji. Vše, co skutečně žádáte od světa, je, aby na vás zapomněl a nechal vás kráčet v klidu vlastní cestou; jste totiž soběstační a zastáváte heslo: „žít a nechat žít". Potíž je v tom, že ostatní lidé vyžadují vaši pozornost nebo vás žádají, abyste změnili svůj způsob jednání, myšlení nebo styl života, a vy jim odmítáte vyhovět.

Jste zdánlivě přizpůsobiví, rozumní a klidní, ale ve vaší konstelaci je „kus železa", který překvapí druhé, když ho poprvé uvidí nebo pocítí. Nezávislost vás pravděpodobně povede po podivných stezkách, kde si vytvoříte zvláštní názory a snadno se můžete stát prvotřídní excentrik. Zřejmě máte potěšení z činů a myšlenek, které všichni ostatní považují za ztřeštěné, což vám ani v nejmenším nebrání se jimi vážně zabývat. Pravděpodobně se pustíte do spiritismu, magnetické léčby, čtení z čajových lístků, věštění ze skleněné koule - a to vše s vážným zájmem, který dovádí vaše přátele k zoufalství. Neváháte stavět na odiv ty nejfantastičtější názory. Toto je romantické i trochu senzační postavení a budete si muset dávat pozor, aby vás podivná společnost nezavedla na scestí.

V kombinaci s Marsem ve Váhách, nebo v kombinaci Venuše ve Štíru, nebo jiných určitých aspektech nebezpečné citové a smyslné sklony a jistá tvrdost, nebo dokonce krutost v povaze. Toto postavení je poněkud obtížné. Spolupráce s ostatními je pro vás nesnadná a budete mít největší úspěch v nějakém vysoce praktickém a soukromém povolání - v nějakém řemesle, kde můžete pracovat úplně sami. V důsledku své nezávislosti budete mít potíže uzavřít přímo sňatek, ale ve skutečnosti potřebujete podporu a společnost druhých, přestože tomu možná nevěříte. Spolupráce je základem vašeho štěstí, a pokud se dokážete přimět, abyste obětovali trochu své svobody a nezávislosti, bude pro vás život mnohem šťastnějším a mnohem mírumilovnějším dobrodružstvím.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »