Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Beranu

Slunce v Blížencích + Luna v Beranu


Charakteristika

Jste rychlí jako kočka, vtipní, všestranní a pohybliví, duchem i tělem. Jste vtipný společník a nebezpečný protivník, především ve slovních bitvách, protože vaše odpálí odpovědi jsou bleskové a ostré, takže proniknou i „hroší" kůží. I když nejste hloubavý myslitel, ani pečlivý student, máte značnou zásobu informací, historek a vtipů. Něco vám vždycky připomene cosi jiného a výsledkem bývá požitek z pestré směsice vzpomínek.

Dokážete oživit každý večírek. Vaše schopnosti v mezilidských vztazích vám zajišťují oblíbenost a pravděpodobně díky tomu získáte významné postavení. Budete se spoléhat na vtip spíše než na těžkou práci nebo spravedlnost, a na rychlost spíše než na píli. Kdekoli jste, jste dítětem štěstěny, romantickým, individualistickým, všestranným bojovníkem, který vítězí v bitvě života, ani ne tak silou, jako spíš tím, že je na tolika místech najednou, že ho rány nemohou zasáhnout. Přestože rychle uzavíráte přátelství, důvěrně poplácáváte lidi po zádech a dáváte jim na vědomí jejich vlastní důležitost a vaše dobré kamarádství, jste uvnitř dosti tvrdohlaví. Vyznačujete se jistou sobeckostí a uprostřed vtipkování se rozhlížíte po nejvýznamnějším člověku.

Jste mazaní v obchodních záležitostech a finanční prostředky nahromadíte nikoli střádáním, protože tato myšlenka je vám cizí, nýbrž bezohlednými manipulacemi. Máte tak nekonečnou víru ve vlastní síly, že dokud jste zdraví, nedovedete si představit, že byste nebyli zajištění, a momentální starosti povzneseně odbýváte. Pravděpodobně budete snadno proplouvat životem, bez nadměrné újmy nebo problémů, protože ve své citové podstatě máte sklony k lehkovážnosti.

Nějakou dobu jste vášniví, ale jen vytrvalý a tolerantní partner s vámi vydrží delší dobu, protože vaše duše (i srdce) bloudí a někdy se dokonce může zapomenout vrátit. Toto postavení obecně naznačuje alespoň dvě manželství. Co se intelektu týče, máte velké možnosti, ale nebezpečí tohoto postavení tkví v tom, že díky nenucenosti a lehkosti nebudete pociťovat potřebu rozvíjet své duševní schopnosti nad základní stav, přestože s některými aspekty se můžete stát pozoruhodně schopným člověkem v umělecké nebo literární oblasti. V každém případě zde bude výrazná tělesná aktivita, a ať si vyberete kterýkoli obor, budete ustavičně v pohybu, nejen duševně, nýbrž i tělesně, a budete i hodně cestovat. Toto je neúnavná kombinace a vy budete přebíhat z místa na místo, ze studia na studium, ze zaměstnání do zaměstnání, od partnera k partnerovi, jako by to byla vaše druhá přirozenost.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »