Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna ve Střelci

Slunce ve Vodnáři + Luna ve Střelci


Charakteristika

Nezávislé myšlení a jednání, úvahy a vyjadřování jsou klíčovými znaky vaší povahy. Jste intelektuál schopný soustředit svoji citovou a vášnivou povahu na rozumové pojmy a přiblížit se k filozofickému ideálu objektivity. Tak tomu v žádném případě není na počátku vašeho života, kdy jsou emoce tak silné, že hrozí pohltit celou vaši osobnost. Máte zakódovanou nekompromisní intelektuální poctivost, stálost názorů a široký rozhled, co se světových událostí týče. Tyto vlastnosti z vás mohou udělat snílka a nepraktického diletanta, pokud není přítomna kombinace určitých aspektů. Ale s kterýmkoli z těchto bodů získáváte hloubku myšlení, dar předvídat, notný intelektuální rozměr a vždy budete bojovat na straně absolutní pravdy. Nezávislost, odvaha a průraznost vám poskytují dobrý základ pro úspěch.

Jste svým založením vůdce a nezůstanete dlouho v podřízeném postavení, vypracujete se pílí, poctivostí, inteligencí a přísným smyslem pro povinnost. Možná jste trochu příliš otevření (především pokud je také Merkur ve Střelci), a proto vznešenou a spravedlivou nezávislost raději ovládejte a harmonizujte s reálným světem. Pravděpodobně se nikdy nenaučíte uzavírat kompromisy mezi pravdou a ctí, ale měli byste se naučit uzavírat kompromisy s lidmi. Je zde patrný jistý sklon k umění a literatuře, nadšení krásou s nádechem keatsovské teze, že „Krása je pravdivá a pravda je krásná". Stejně tak se ztotožňujete s přesvědčením Edny St. Vincent Millayové: „Eukleidés sám přihlížel čisté Kráse." Linie, vzory, logika a rozum jsou vaše koncepty krásy, spíše než citovější krása a sentiment.

Citově je toto postavení romantické se sklony intenzivně a nadšeně prožívat jednu milostnou aférku za druhou a s velkou pravděpodobností vás čeká více než jedno manželství. Je zde patrná značná osobní přitažlivost - zdá se, jako byste se napili z pramene věčného mládí, protože si uchováte svěží vzhled překvapivě dlouho. Díky stěžejním rysům své osobnosti a povaze a díky pomoci vlivných přátel budete mít pravděpodobně v životě to, čemu se říká štěstí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »