Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna v Raku

Slunce ve Vodnáři + Luna v Raku


Charakteristika

Jste nesmírně společenští, potřebujete okolo sebe lidi, a jste velmi citliví jak vůči vlastním citům a vnímání, tak i k citům druhých. Máte téměř ďábelskou schopnost adekvátně reagovat na podněty druhých, díky čemuž jste nesmírně populární. Pravděpodobně se vám dostalo neobvyklého dědičného kapitálu a postavení, ale to vám pranic nebrání v tom, abyste si získávali oblibu u lidí na libovolných životních cestách, protože ve vás dlí duše skutečného demokrata, kterou nemůže zastínit žádný blahobyt.

Podřízení (případně sloužící) vás milují a vy děláte hodně pro to, abyste si jejich lásku zasloužili. Ve světských záležitostech má tato vlastnost dobrou obchodní devizu, jste totiž schopni neomylně být sami sebou a současně si získáváte lásku a ocenění okolí. Proto, ať pracujete v obchodě, politice, nebo umění, působíte na široký okruh lidí. Taktem se řídíte při vyjadřování slovem i písmem a jste schopni správně posoudit účinek toho, co řeknete. Vaše podněty a intuice nesou rys praktického zdravého rozumu, přestože vaše myšlenky jsou pravděpodobně chimérické.

Cítíte mnohem přesněji než myslíte, proto mají vaše výtvory spíše citovou než intelektuální přitažlivost. To neznamená, že nemáte hbitý rozum, protože vaše myšlení je rychlé, snadné a pronikavé, s nádechem inspirativnosti, ale neznamená to ani, že vaše city jsou schopny unést vaše myšlení, a vést je po cestách necestách, které nejsou obhajitelné. Jste romantičtí, a ať si vyberete jakoukoli životní cestu nebo zaměstnání, bude mít vše, co říkáte nebo si myslíte, dobrodružný základ.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »