Slunce v Beranu + Luna v Raku


Charakteristika

Není pochyb o tom, že jste citliví - nesmírně citliví a nesmírně schopní. Jste obdařeni velkou dávkou hrdosti, od hodláním žít podle toho nejlepšího, co je ve vás; v osobním i uměleckém životě. Toto je jedno z těch postavení, které se hodí pro umělce i vedoucí pracovníky, studenty i muže činu současně, protože vaše intelektuální schopnosti jsou silné a jsou ještě posilovány intuitivním chápáním lidí i věcí. Víte, jak zaujmout představivost svého obecenstva, ať je jakkoli široké nebo úzké, aniž byste se vzdali sebemenšího kousku své individuality, která je vám nesmírně cenná.

Máte bystrý sociální úsudek a smysl pro dramatičnost, který z vás činí zábavného společníka, když ovšem máte dobrou náladu. Vy však podléháte častým výkyvům nálad a můžete v mžiku přejít z bujaré veselosti až do těžké sklíčenosti. Víte, jak dovést ostatní ke svým vlastním cílům, které, abychom řekli pravdu, nesouhlasí vždycky s cíli jejich. Projevujete totiž dosti značný egocentrismus. Víte velice dobře, co by druhým přineslo radost, ale pravděpodobně spíše dáte přednost vlastním rozmarům před potřebami druhých, a přitom v nich vyvoláváte dojem, že jste ten nejlepší a nejstarostlivější člověk v okolí. Záměrně byste neublížili ani mouše, ale na druhé straně se zdá, že často ubližujete lidem, aniž byste si uvědomovali, že to děláte.

Máte smysl pro dramatičnost, a proto byste mohli být úspěšní buď přímo na jevišti jako herci, nebo v souvisejících oborech, a také v oblastech, které kladou důraz na dramatičnost v souvislosti s mluveným nebo psaným slovem. Dokážete nesmírně plynule hovořit a psát, váš způsob vyjadřování má vtip a šarm, který vám získává oblibu. Budíte dojem nezávislosti, originálnosti a dokonce, i když se v nitru chvějete před vlastní troufalostí, navenek projevujete vzrušující odvahu.

Milujete svůj domov a všechny věci, které jsou s tím spojené, i když toto postavení často logicky přináší závazky, které pro vás nejsou zdaleka až tak příjemné. Dokážete silou vůle překonávat soukromé osobní problémy, ale v jejich překonávání je zřetelná dosti značná snaha vše dramatizovat, což zabraňuje prosazení rozumového řešení. Ve svůj vlastní prospěch byste se měli naučit nebrat se příliš vážně v osobním životě a přenést svůj smysl pro dramatičnost a svoji energii do vnějšího světa, kde váš přirozený talent najde vděčné publikum i spravedlivou odměnu.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »